Tempobet Kayıt Olmak İçin Ne Yapmalıyım?

Tempobet Kayıt Olmak İçin Ne Yapmalıyım?

Tempobet sitesini kullanabilmeniz için, bu sitede işlem yapabilmeniz için, bir hesap meydana getireceksiniz. Tempobet kayıt olmak için ne yapmalıyım? 2 farklı yöntem ile hareket edip, kendinize hesap meydana getirebilirsiniz. İsterseniz tempobet giriş işlemini yapın, ana sayfayı açıp, Türkçe kayıt ol butonu üzerinden seçim işlemini yapın. Başvuru belgesini görün. İsterseniz yeni giriş adresini araştırmadan, tempobet kayıt linki ile üyelik başvuru formuna ulaşın.

Tempobet Kayıt İçin İstenen Bilgiler

Hesap açmaya karar verilmesi durumunda, elbette tempobet kayıt için istenen bilgiler ile karşılaşacaksınız. Ülke seçimi, açık adres bilgisi, para birimi, soyadınız, adınız, cinsiyetiniz, doğum tarihiniz, posta kodunuz, cep telefon numaranız ile birlikte, elektronik posta adresiniz sizlerden talep edilecektir. Anne kızlık soyadı, TC kimlik numarası gibi yüksek güvenlik derecesi içeren herhangi bir bilgi talep edilmeyecektir.

Tempobet Kayıt İçin Ücret Ve Belge Talebi

Peki tempobet kayıt için ücret ve belge talebi gündeme gelir mi? Kayıt olma aşamasında, sizlerden talep edilecek ücret yoktur. Ücretsiz üyelik işlemi gerçekleşecektir. Kayıt olma aşamasında, başvuru belgesinde, kural ve şartları kabul ediyorum şeklinde bir bölüm vardır. Burada işaretleme işleminin yapılması zorunludur. Buna istinaden, talep edilecek herhangi bir belge seçeneğinin olmadığı görülebilmektedir.

Tempobet Kayıt Şartları

Tempobet kayıt olmak için ne yapmalıyım? Sorusunun kısaca karşılığı verilmiş, hatta ücret ve belge talebi konusunda da bilgi paylaşımı yapılmıştır. Peki başvuru yapmadan önce, dikkat edilecek tempobet kayıt şartları nelerdir? 18 yaşında ya da üzerinde olmak zorundasınız. Gerçek bilgilerinizi vermek zorundasınız. Sadece bir tane hesap açmak zorundasınız, birden fazla hesap açamazsınız, sistem tespit eder, üyelik iptal işlemini yapar. Ayrıca yazacağınız açık adres ile birlikte, kullanacağınız ip adresinde yaşayan aile fertleri ya da diğer şahıslar tarafından da, sadece bir tane hesap açılması gerekecektir. Bu şartları sağladığınızı görüyor iseniz, hemen başvuru belgesini doldurup, gönderebilirsiniz. 5 dakikada onay işlemi gerçekleşecektir. 5 dakika sonra, onay almanız durumunda, başvuru belgesinde bulunan elektronik posta adresine aktivasyon linki gönderilecektir. Gelen link ile siteye giriş işlemini yapacak ve ip adresinizi sistem içerisinde tanımlatacaksınız.

 

Yorum yapın