Tempobet Para Çekme Yöntemleri

Tempobet Para Çekme Yöntemleri

Sitede bir hesap meydana getirir, para yatırır, yatırdığınız parayı kullanır, en az bir defa kazanır iseniz, tempobet para çekme yöntemleri ile kazandığınız parayı geri alacaksınız. Bu site herkese, bütün kullanıcılara, 8 farklı yöntem ile ödeme yapmaktadır. Tabi ki para çekme yöntemleri ve miktarları dahilinde hareket edilmesi zorunludur.

Tempobet Ödeme Yöntemleri Ve Miktarları

Sizlere tempobet ödeme yöntemleri ve miktarları hakkında bilgi verelim.

Payfix ile en az 150 TL,

Bitcoin ile en az 4.200 TL,

Paykwik ile en az 10 TL,

Banka havalesi ya da EFT ile en az 100 T,

Jeton cüzdan ile en az 20 TL,

Papara ile en az 100 TL,

Astropay ile en az 40 TL ve

Pep ile en az 100 TL ödeme yapılmaktadır.

Limitlerin altında kazananlar olabilir. İddia ya da oyunlar ile limitlerin altında kazananlar, parasının en azından bir kısmını kullanıp, en düşük ödeme miktarlarını hesap bakiyesinde görmek zorundadır.

Tempobet Ödeme Kuralları

Tabi sorun yaşamadan hızlı bir şekilde ödeme almak istiyor iseniz, basit olarak belirlenmiş tempobet ödeme kuralları dahilinde hareket edeceksiniz. Hesap açılması, para yatırılması, en az 1 defa kullanılıp, mutlaka en az 1 defa para kazanma şansının elde edilmesi gerekecektir. Üye olan şahıslar para çekme talep formunu limitler dahilinde ve tamamen doğru bir şekilde doldurmak zorundadır. Banka hesaplarına ödeme alınacak ise, adına ve soyadına ait hesapların kullanılması gerekmektedir. Bu kurallar, sorun yaşamadan ödeme almanız anlamına gelir.

Tempobet Ödemede Kesinti Yapıyor mu?

Tempobet para çekme yöntemleri ile bir talimat verdiğinde, paranızı en fazla 60 dakika içerisinde hesapta görebilirsiniz. Peki tempobet ödemede kesinti yapıyor mu? Masraf şeklindeki bölüm üzerinde bir inceleme yaptığınız takdirde, ücretsiz şeklinde bir ifade göreceksiniz. Buradan hareket ile ödemelerde komisyon alınmaz. Kripto para ya da ön ödemeli kart, sanal cüzdan ya da banka hesapları ile en düşük ya da en yüksek miktarda para çekme talimatı verebilirsiniz. Herhangi bir şekilde sizlerin parasından, işlem masrafı, komisyon, hizmet bedeli gibi bir kesinti yapılmayacaktır.

 

Yorum yapın