Tempobet Kayıt İşlemleri

Tempobet Kayıt İşlemleri

Türkiye’de popüler olan yabancı bir iddaa sitesinden yararlanıp, avantajlar ile daha fazla kazanma şansını elde etmek istiyor iseniz, tempobet kayıt işlemleri ile kendinize bir hesap açmanız yeterli olacaktır. Üstelik bu tip bir işlemi yapabilmeniz için, değerli vaktinizden ayırmanız gereken zaman dilimi sadece ve sadece 5 dakika olacaktır. 5 dakika sonra onay almanız ile birlikte, siteyi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Tempobet Kayıtta İstenen Bilgiler

Kayıt işlemleri için hangi bilgileri vereceksiniz? Tempobet kayıtta istenen bilgiler nelerdir? Bakıldığında üyelik başvuru formunda basit çaplı bilgilerin talep edildiği görülecektir. Soyadınız ve adınız, cinsiyetiniz ve doğum tarihiniz, şehir ve adres bilginiz, posta kodu ve cep telefon numaranız, dil seçimini yapmanız ayrıca elektronik posta adresini yazmanız sizlerden istenecektir. Gördüğünüz üzere anne kızlık soyadı veya T.C kimlik numarası gibi çok çok yüksek güvenlik derecesine sahip herhangi bir bilgi talep edilmemektedir.

Tempobet Birden Fazla Hesap Açılır mı?

Ana kurallardan bir tanesi, tek bir hesap ile siteyi kullanmak olacaktır. Tempobet birden fazla hesap açılır mı? Bu konuda oldukça sık bir şekilde araştırılmaktadır. Siz farklı ip adresleri üzerinden, sahte isim, soy isim, adres ve iletişim bilgileri ile hesap açabilirsiniz. Tabii ki bu konuda sitenin yapabileceği bir şey yoktur ancak, sahte isim, soy isim ile açtığınız hesaplardan bahis yapmak ve oyun oynamak amacıyla hesabınıza para transferi işlemini yapamazsınız. Hesap açmış şahsın ismi, soy ismi ile para yatıracak şahsın kullandığı hesap ya da kart üzerindeki isim, soy isim birebir benzer olmak zorundadır. Bu işlemi gerçekleştirmeniz mümkün olmayacaktır. Ayrıca aynı ip adresi üzerinden sahte hesaplar ile siteye giriş yapma gibi bir durumda söz konusu olmayacaktır. Sahtekarlık yapıp, fazla hesap açabilir ancak açtığınız fazla hesapları asla gerçek anlamda kullanamazsınız.

Tempobet Kayıt Aktivasyon Linki Nedir?

Tempobet kayıt işlemleri kapsamında son aşama, aktivasyon linki olarak belirlenmiştir. Tempobet kayıt aktivasyon linki nedir? Hesap başvurusunda yaptıktan sonra, başvuru formunu müşteri hizmetlerine gönderirsiniz. Müşteri hizmetleri inceler, aykırı bir durum olmaması halinde, sizlerin yazdığı elektronik posta adresine aktivasyon linki olarak tanımlanmış bir adres gönderir. Siz aynı adresi üzerinden tempobet giriş işlemini yapmak zorundasınız. Bunun nedeni ip adresinizin sisteme tanımlanmasıdır.

 

Yorum yapın