Tempobet Kripto Kabul Ediyor mu?

Tempobet Kripto Kabul Ediyor mu?

Finansal hareketler, tempobet sitesinde farklı seçenekler ile yönetilmek ile birlikte, tempobet kripto kabul ediyor mu? Sorusunun da reel bir karşılığı bulunmaktadır. Kripto para yöntemi ile tempobet sitesi hesaplarınızda para yatırma ve çekme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. İsterseniz para yatırır, isterseniz aynı yöntem ile para çekme işlemi yaparsınız. Üstelik bu işlemleri yapmak için mesai günlerini ya da mesai saatlerini beklemenize gerek yoktur. Her gün, her saat işlem yapma avantajına sahip olacaksınız.

Tempobet Bitcoin İle Para Çekme

Kullanabileceğiniz ödeme yöntemlerinden yani para çekme yöntemlerinden bir tanesini, tempobet bitcoin ile para çekme sistemi meydana getirmektedir. Bu seçenek kullanıma açılmış olmak ile birlikte, sistem üzerinden çekebileceğiniz en düşük para miktarının, 3.000 Türk Lirası olduğu açıklanmıştır. 3.000 Türk Lirası minimum değerde parayı, bitcoin yöntemi ile çekebilirsiniz. Maksimum 60 dakika işlem süresi geçerli olacaktır. En fazla 60 dakikada, son teknoloji ürünü bu kripto para ile para çekme işlemini tamamlamış olacaksınız.

Tempobet Bitcoin İle Para Yatırma

Sadece para çekme işlemleri ile değil, para yatırma işlemlerinde de kripto para seçeneğini kullanabilirsiniz. Tempobet bitcoin ile para yatırma seçeneğini kullanıma açmıştır. Bu yöntemi kullanmak suretiyle hesaplarınıza en az 210 Türk Lirası değerinde para yatırma işlemini yapabilirsiniz. 210 Türk Lirası değerde para yatırma işlemini, bitcoin yöntemi ile her gün, her saat gerçekleştirme şansına sahip olacaksınız. Hesabım, para yatır bölümü, bitcoin seçeneği ile vereceğiniz talimatın gerçekleşme süresi, en fazla 60 dakika olacaktır.

Tempobet Kripto İşleminde Komisyon Alıyor mu?

Yazıda tempobet kripto kabul ediyor mu? Sorusuna iki yönlü finansal hareketlere izin verildiği ifade edilmiştir. Her iki seçeneği de yani hem para yatırma, hem para çekme seçeneğini de kullanabilirsiniz. Peki tempobet kripto işleminde komisyon alıyor mu? Para yatırma seçenekleri konusunda yapılan açıklamaya bakıldığında, masraf bölümünde ücretsiz ifadesinin kullanıldığı görülmektedir. Aynı şekilde para çekme seçenekleri bölümünde yapılan açıklamalara bakıldığında, kripto para ile ödeme işleminde, masraf bölümünde yine ücretsiz şeklinde bir ifadenin kullanıldığı görülmektedir. Dolayısı ile herhangi bir şekilde sizlerden finansal departman, kripto para seçeneğini kullanmış olmanız nedeni ile kesinti yapmayacaktır.

 

Yorum yapın

Tipobet Tipobet Tipobet Tipobet Süpertotobet Süpertotobet Süpertotobet Tempobet Tempobet Onwin Onwin Onwin Sahabet Matadorbet Matadorbet Kralbet Cratosslot Betturkey Betturkey Romabet Romabet Giriş