Tempobet Nasıl Para Yatırırım?

Tempobet Nasıl Para Yatırırım?

Tempobet üyelik işlemini gerçekleştirdikten sonra, hesabım aracılığı ile tempobet nasıl para yatırırım? Sorusunun karşılığını vereceksiniz. Para yatırma işlemini yapabilmeniz için, önce hesap açacak, üyelik işlemini gerçekleştirecek, daha sonra hesabınız üzerinden para yatır bölümüne geleceksiniz. Sistem bu şekilde çalışmaktadır. Havale ve EFT, cepbank ve karekod, papara ve jeton ya da bitcoin gibi herhangi bir sistemi kullanmanız ve hesabınıza para transferi işlemini yapmanız mümkündür.

Tempobet Havale İle Para Yatırma

Türkiye’deki kullanıcıların en fazla tercih ettiği seçenekler arasında, tempobet havale ile para yatırma yöntemi bulunmaktadır. Bu işlemi nasıl yapacaksınız? Önce canlı destek ile görüşün. Tempobet sitesinin Türkiye’de çalıştığı bankalar ve bu bankalara ait hesap numaralarını talep edin. Bu bilgileri aldıktan sonra, mobil bankacılık, banka şubeleri ya da ATM cihazlarından almış olduğunuz hesap numarasına para transfer işlemini yapın. Daha sonra tempobet giriş işlemini gerçekleştirip, para yatır bölümüne, hesabım bölümü üzerinden gelin. Para yatırma talep formundan banka transferi seçeneğini işaretleyin. Para yatırma talep formuna yapmış olduğunuz transfere ait bilgileri girin ve onay verin. Takriben 5 dakika sonra yatırmış olduğunuz para hesabınızda görülecektir.

Tempobet Cepbank İle Para Yatırma

Yine Türkiye’deki kullanıcıların tercih ettiği popüler seçeneklerden bir tanesinin, tempobet cepbank ile para yatırma olduğu görülebilmektedir. Bu seçenekten de hesabınıza para transferi işlemini yapacaksınız. Önce internet bankacılığı ya da mobil bankacılık sistemine girin. Tanıdığınız bir şahsın T.C kimlik numarasına ve cep telefon numarasına en az 100 Türk Lirası olacak şekilde, cepbank ile transfer işlemini yapın. Tanıdığınız şahsın cep telefon numarasına, banka tarafından bir onay kodu gönderilecektir. Bu bilgiyi elde edin. Tempobet giriş, hesabım, para yatır bölümü ve cepbank seçeneğini tercih edin. Az evvel yapmış olduğunuz transfere ait bilgileri girin, onaylayın. 20 dakika sonra para hesapta olacaktır.

Tempobet Yatırılan Paradan Kesinti Yapar mı?

Seçenekler ve birkaç örnek ile birlikte, tempobet nasıl para yatırırım? Sorusunun karşılığı verilmiştir. Peki para transfer ettiğinizde, tempobet yatırılan paradan kesinti yapar mı? Sizin paranız üzerinden, tempobet sitesi ya da finansal departmanı tarafından herhangi bir kesinti yapılması mümkün değildir. Hesaba transfer ettiğiniz para, hesap bakiyesi üzerine net olarak geçer. Havale ve EFT gibi seçenekler de eksik geçtiğini görüyor iseniz, bankadan sorgulama yapın. Göndermeye çalıştığınız para içerisinden masraf, banka tarafından alınmış olabilir.

 

Yorum yapın