Tempobet Para Ödüyor mu?

Tempobet Para Ödüyor mu?

Tempobet ile kazandığınızda, tempobet para ödüyor mu? Sorusunun karşılığında, uygun limitler ve hızlı işlem süreleri ile karşılaşırsınız. Elbette bu site kazananlara kazandıkları paraları gün içerisinde ödemektedir. Önemli olan, ödeme kuralları olarak belirlenmiş prensipler dahilinde hareket etmelidir.

Tempobet Sorunsuz Ödeme Kuralları

Hiçbir problem yaşamadan ödeme almak istiyor olabilirsiniz. Bu durumda tempobet sorunsuz ödeme kuralları olarak belirlenmiş prensipler dahilinde hareket etmeniz gerekecektir. Nedir bu kurallar? Adınıza ve soyadınıza kayıtlı hesapları kullanmak zorundasınız. En düşük para çekme miktarına dikkat etmek zorundasınız. Para çekme talep formunu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmak zorundasınız. Sitede açmış olduğunuz hesaplarınıza en az 1 defa para yatırma, kullanma ve en az 1 defa para kazanma şansını elde etmek zorundasınız. Bunun gerekçesini, kara para aklama politikası olarak açıklamıştır.

Tempobet Ödeme Yöntemleri

Hangi yöntemler ile ödeme yapılmaktadır? Tempobet ödeme yöntemleri ya da para çekme seçenekleri arasında 6 farklı seçeneği kullanıma açılmıştır. Bu seçenekler banka havalesi ile ödeme, jeton ile ödeme, astropay ile ödeme, paykwik ile ödeme, bitcoin ile ödeme ve papara ile ödeme olarak belirlenmiştir. Banka havalesi yönteminin haricinde, farklı bir bankada yani tempobet sitesinin çalıştığı bankalardan farklı bir bankada hesabınız bulunuyor ise, böyle bir durumda tabii ki EFT ile ödeme seçeneğini kullanma şansına da sahip olacaksınız.

Tempobet Ödeme Miktarları

Kazandığınız paralar ile ilgili tempobet para ödüyor mu? Sorusunda, sorunsuz ödeme alabilmeniz için en düşük ödeme miktarına da dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu doğrultuda tempobet ödeme miktarları sistemlere göre standarda bağlanmıştır. Banka havalesi ya da EFT ile ödeme en az 100 Türk Lirası olarak yapılmaktadır. Jeton ile ödeme en az 20 Türk Lirası olarak yapılmaktadır. Astropay ile ödeme en az 40 Türk Lirası olarak yapılmaktadır. Paykwik ile ödeme en az 10 Türk Lirası olarak yapılmaktadır. Bitcoin ile ödeme en az 3.000 Türk Lirası olarak yapılmaktadır. Papara ile ödeme en az 100 Türk Lirası olarak yapılmaktadır. Bu site sizlerden yapacağı ödemeler üzerinden komisyon almaz yani herhangi bir kesinti yapmaz. Ödemelerin ortalama 15 dakika civarında gerçeğe dönüştüğünü de söylemek mümkün olacaktır.

 

Yorum yapın