Tempobet Para Yatırma

Tempobet Para Yatırma

Bahis yapıp, oyun oynayıp, para kazanmak istiyor iseniz, tempobet para yatırma işlemini yapmanız, hesap bakiyesi üzerine para transfer etmeniz gerekecektir. Bu site para yatırma işlemleri konusunda güncel olarak farklı seçenek ile işlem yapma imkanı yaratmıştır. Bu siteye Türkiye Cumhuriyeti kurumsal bankalarından da para yatırma işlemini yapabilirsiniz. Ayrıca para yatırma işlemlerinde tabii ki Türk Lirası ile işlem yapma avantajına sahip olacaksınız.

Tempobet Para Yatırma Seçenekleri

Hangi seçenekleri kullanabilirsiniz? Tempobet para yatırma seçenekleri nelerden meydana gelmektedir? Astropay ile para yatırma, papara ile para yatırma, banka transferi ile para yatırma, EFT ile para yatırma, cepbank ile para yatırma, karekod ile para yatırma, jeton cüzdan ile para yatırma, paykwik ile para yatırma, jeton ön ödemeli kart ile para yatırma, bitcoin kripto para ile para yatırma. Bu seçeneklerin tamamını kullanmanız, herhangi bir gün ve saatte bu seçenekler üzerinden hesabınıza para yatırma işlemini yapmanız mümkün olacaktır.

Tempobet En Düşük Yatırım Miktarı

Para transfer işlemine başlamadan önce, tempobet en düşük yatırım miktarı hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Her bir sistem için belirlenmiş en düşük yatırım miktarı bulunmaktadır.

Astropay ile en az 40 Türk Lirası,

Papara ile en az 150 Türk Lirası,

Banka havalesi ile en az 100 Türk Lirası,

EFT ile en az 100 Türk Lirası,

Cepbank ile en az 100 Türk Lirası,

Karekod ile en az 50 Türk Lirası,

Jeton cüzdan ile en az 10 Türk Lirası,

Paykwik ile en az 20 Türk Lirası,

Jeton ön ödemeli kart 5 Türk Lirası,

Bitcoin ile en az 210 Türk Lirası para yatırma işlemini yapabilirsiniz.

Bu limitlerin altında vereceğiniz talimatlar, finansal departman tarafından kabul edilmez.

Tempobet Çalışılan Bankalar

Yapacağınız tempobet para yatırma işleminde, yazı da gördüğünüz gibi havale ve cep bank, karekod gibi sistemleri kullanabilirsiniz. Bu durumda tempobet çalışılan bankalar bilgisine ihtiyaç duyacaksınız. Güncel banka bilgileri ve bu bankalara ait hesap ya da IBAN numaraları, tempobet canlı destek bölümünden öğrenilebilir. Şu an için Yapı Kredi, Finans Bank, ING Bank, Akbank, İş Bankası, Garanti Bankası gibi bankalar ile çalışıldığı görülmektedir. Güncellemeleri bahsettiğimiz gibi, canlı destek hattı üzerinden öğrenebilirsiniz.

 

Yorum yapın