Tempobet Üye Ol

Tempobet Üye Ol

Gerçekten yüksek oran, geniş market kullanmak, tek maç iddaa kuponu özelliğini bütün spor karşılaşmalarında geçerli hale getirmek istiyor iseniz, hemen tempobet sitesinde kendinize bir hesap açabilirsiniz. Hesap açmak için üyelik başvuru formu olarak isimlendirilen belgeyi açmanız, doldurmanız ve müşteri hizmetlerine gönderip, onay beklemeniz yeterlidir.

Tempobet Nasıl Üye Olunur?

Üye olmaya karar vermeniz ile birlikte, hemen tempobet sitesine giriş işlemini yapacaksınız. Üyelik başvuru formuna, tempobet sitesinde, ana sayfa üzerinde yer verilmiştir. Tabii ki bir buton aracılığı ile ulaşmanız mümkün olacaktır. Önce tempobet giriş işlemini yeni adresi ile gerçekleştirin, arkasından sağ üst köşeye doğru bakın, sarı renkli zemin üzerinde, Türkçe kayıt ol yazılı bir buton göreceksiniz. Seçim işlemini gerçekleştirin. Burada üyelik başvuru formu olarak tanımlanmış bir belge karşınıza çıkacaktır. İstenen bilgilerin olduğunu göreceksiniz.

Tempobet Üyelik Avantajları

Üye olmak ile birlikte avantaj elde edecek misiniz? Dünyanın en geniş hacimli iddia sitesinde yer alacaksınız. Geniş bahis marketini kullanacaksınız. Canlı spor gibi tüm iddaa seçeneklerini tercih edeceksiniz. Yüksek oranlar ve farklı yani 200 civarı farklı tahmini seçeneği ile çalışma avantajını kullanacaksınız. Eğlenceli, şeffaf, heyecanlı oyunlarda yer alacaksınız. Üstelik sitede güvenlik programları kapsamında hareket edeceksiniz. Bilgi, belge güvenliği açısından endişe duymayacaksınız. Kesintisiz müşteri hizmetleri desteğini alacaksınız. Çok hızlı ve uygun limitler ile para yatıracaksınız. Para yatırmada komisyon ödemeyeceksiniz. Çok hızlı ve uygun limitler ile para çekme işlemini yapacaksınız. Para çekme işleminde komisyon ödemeyeceksiniz.

Tempobet Kayıt Linki Neden Değişiyor?

Tempobet sitesi Türkiye açısından değerlendirildiğinde, kaçak iddaa sitelerinden ya da bilinen diğer adı ile yabancı iddaa sitelerinden bir tanesidir. Merkezinin Londra İngiltere olduğu görülecektir. Elindeki yasal yetki belgesinin Hollanda Antilleri Bağımsız Denetleme Kurulu üzerinden alındığı tespit edilecektir. O yüzden Türkiye’de kabul edilmez ve hakkında engelleme kararı verilir. Engelleme kararı nedeni ile adres değişikliği yaşanır. Bu yüzden tempobet sitesinde hesap açabilmeniz için, sizler ile paylaşılan kayıt linki konusunda adres değişikliği yapılabilmektedir. Şu an için kayıt olmak istiyor iseniz, tempobet.com adresi üzerinden hareket edebilirsiniz.

Tempobet Kayıt İçin İstenen Bilgiler

Hesap açmaya karar verenler elbette başvuru belgesindeki boş bölümleri doldurmak zorundadır. Kullanıcı adı, şifre belirleyeceksiniz, elektronik posta adresini yazacaksınız, ülke seçimi yapıp, para birimi seçimi yapacaksınız. Soyadınızı, adınızı, cinsiyetinizi, doğum tarihinizi, gün ay yıl olacak şekilde yazacaksınız. Şehir adres bilgisi, posta kutusu, cep telefon numarası ve siteyi kullanma esnasında tercih edeceğiniz sil seçeneğini belirleyeceksiniz.

Tempobet Kayıt İçin Para Talep Edecek mi?

Üyelik işlemi tamamen ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. Kayıt olmak amacıyla bir para sizlerden istenmeyecektir. Müşteri hizmetlerinin bu yönde bir talebi bulunmaz. Üyelik ücreti talep edilmez. Abonelik ücreti talep edilmez. Hizmet bedeli talep edilmez. İşlem masrafı talep edilmez. Tempobet kayıt için belge talep edecek mi? Üyelik başvuru formunu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurup gönderin, gerçek kişilik adres ve iletişim bilgilerini verin. Şüpheli bir durum ortaya çıkmadığı müddetçe, üyeliğin onaylanması aşamasında belge talebinin gündeme gelmediği görülecektir.

 Tempobet Üyelik Ne Kadar Sürer?

Burada önemli olan, başvuru formunu açmanız, doldurmanız, eksiksiz bir şekilde doğru bilgiler ile doldurmanız ve müşteri hizmetlerine göndermeniz olacaktır. Siz başvuru formunu müşteri hizmetlerine gönderdikten 5 dakika sonra, üyeliğin kabul edilmesi durumunda, onay linki ya da diğer adıyla aktivasyon linki alacaksınız.

Tempobet Aktivasyon Linki

Başvurusu kabul edilen kullanıcılara müşteri hizmetleri tarafından, aktivasyon linki gönderilmektedir. Gelen bu link siteye giriş amacı ile verilen bir adres anlamına gelmektedir. Gelen bu adresi üzerinden siteye gireceksiniz. İp adresinizi sisteme tanımlayacaksınız.

Tempobet Aktivasyon Linki Gelmedi

Başvuru yaptığınızda sizlere aktivasyon linki gelmemiş ise, muhtemel 2 sonucu vardır. Üyelik kabul edilmemiştir. Üyelik kabul edilmiş elektronik posta gönderilmemiştir. Önce yazdığınız elektronik posta adresinin gelen kutusuna bakın. Bu bölümde göremez iseniz, önemsiz postalar bölümüne bakın. Hiçbir bölümde göremiyor iseniz, bunun 2 sonucu olacaktır. Teknik hata yaşanmış olabilir. Yapılan başvuru kabul edilmemiş olabilir. İhtiyaç duyuyor iseniz, hemen müşteri hizmetlerine elektronik posta gönderip, durumu sorgulayabilirsiniz.

Tempobet Mobil Kayıt Yapılır mı?

Bu siteyi kullanmak için, herhangi bir cihazı tercih edebilirsiniz. Herhangi bir cihaz ifadesinin içerisinde masaüstü bilgisayarlar ya da dizüstü bilgisayarlar bulunmaktadır. Ayrıca site mobil uygulama ile de kullanılmaktadır. Mobil uygulama akıllı cihaz özellikli cep telefonları ya da tablet ile siteyi kullanmak anlamına gelecektir. Peki bir cep telefonu ya da bir tablet üzerinden bu sitede üyelik işlemini gerçekleştirebilir misiniz? Elbette, isterseniz Android ya da iOS mağazalarından mobil program indirme, kurma işlemini yapabilirsiniz. Program üzerinden mobil üyelik işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İsterseniz mobil versiyonu ile yani yeni giriş adresi ile siteyi açabilirsiniz. Program indirme kurma işlemini gerçekleştirmeden, bu şekilde de kayıt formuna ulaşıp, doldurup müşteri hizmetlerine  gönderebilirsiniz. Standart masaüstü bilgisayarlar ile arasında herhangi bir fark bulunmamaktadır.

 

Yorum yapın